ACTHYDERM

Urządzenie Acthyderm zostało zaprojektowane przez włoską firmę MICROLAB i opiera swoje działanie na mezoporacji – to opatentowana technologia penetracji w głąb skóry. Dzięki właściwościom urządzenia oraz oryginalnych kosmetyków bez użycia igły można wprowadzić substancje aktywne, dzięki czemu bez bólu możesz szybko uzyskać spektakularne efekty. W zależności od Twoich potrzeb dobierany jest program oraz odpowiednie preparaty, tak by uzyskać optymalne efekty.
Skuteczność urządzenia Acthyderm została potwierdzona przez niezależne prestiżowe laboratoria z Włoch, Japonii, Chicago oraz Europy. Potwierdzenie skuteczności Mezoporacji Acthyderm uzyskano również na oddziale rehabilitacji, w warszawskim szpitalu Praskim oraz w wielu centrach chirurgii plastycznej. Mezoporacja Acthyderm, jako jedyne urządzenie zostało zatwierdzone przez FDA (Amerykańska Federacja Leków i Żywności).

W naszym Instytucie posiadamy orginalne włoskie kosmetyki dedykowane do mezoporacji Acthyderm!
Nie używamy tańszych zamienników, które nie dają skuteczności zabiegów!

Pamiętaj! Mezoporacja to nie to samo co mezoterapia bezigłowa, którą możemy wprowadzić zaledwie ok. 5ml substancji na głębokość 1cm, czyli działamy bardzo powierzchownie. Mezoporacją wtłaczamy aż do 70ml specjalnego dermokosmetyku na głębokość ponad 6cm w głąb skóry!

Zabiegi są całkowicie bezbolesne. Wykonywane są w klinikach chirurgii plastycznej, medycyny estetycznej, gabinetach kosmetycznych, m.in. w naszym Instytucie Urody Beauty Derm.

Masz pytania skontaktuj się z nami KONTAKT

tel. 697 555 799

Mezoterapia Wrocław

Zapraszamy

Aleja Armii Krajowej 4B/5
50-541 Wrocław

Godziny otwarcia

Pon-Pt: 9:00 – 21:00
Sob: 9:00 – 15:00

Umów się na konsultacje
697 555 799
Umów się na konsultacje
697 555 799