Zabiegi firmowe

To zabiegi stworzone z myślą o indywidualnych potrzebach naszych klientów, które doskonale uzupełniają naszą ofertę zabiegów na twarz. Wspaniałe zabiegi w przystępnych cenach. Oddaj się w ręce naszych specjalistów i przekonaj się sama/sam.

RYTUAŁ JAPOŃSKI ZEN

To zabieg, który daje absolutne odprężenie i relaks w czasach ogromnego stresu, pędu życia.
W zabiegu tym, Klient/ka otrzymuje długi, relaksujący masaż karku, dekoltu, szyi i twarzy, po którym odpoczywa z maską. Wśród składników aktywnych w tym zabiegu znajdziemy : ekstrakt z alg zielonych, matche, trzęsaka morszczynowatego, wyciąg z kwiatów japońskiej wiśni.

RYTUAŁ Z WĘGLEM AKTYWNYM

Zabieg skierowany dla osób, których problemem jest łojotok oraz zaskórniki. Składniki w tym zabiegu dobrane są tak aby działać przeciwzapalnie, bakteriobójczo, normalizujący i łagodząco. Dzięki czemu skóra trądzikowa znajduje ukojenie. Po zabiegu skóra staje się czysta i świeża, mniej się świeci, a stany zapalne są wyciszone.

RYTUAŁ KAWIOROWY

Dzięki wykorzystaniu dwóch składników : ekstraktu z perły oraz z kawioru mamy dla Państwa rytuał, którego celem jest skuteczna walka z upływem czasu. W zabiegu tym proponujemy głęboki, stymulujący masaż twarzy, szyi, dekoltu i karku. Dzięki temu skóra jest lepiej ukrwiona, dotleniona i sprężysta.

Zabiegi firmowe

Masz pytania skontaktuj się z nami KONTAKT

tel. 697 555 799

Instytut Urody Beauty Derm
ul.Gabrieli Zapolskiej 1
we Wrocławiu

Zabieg na twarz Wrocław

Zapraszamy

ul. Gabrieli Zapolskiej 1
50-032 Wrocław

Godziny otwarcia

Pon-Pt: 9:00 – 21:00
Sob: 9:00 – 15:00

Umów się na konsultacje
697 555 799
Umów się na konsultacje
697 555 799