Zabiegi ACTHYDERM

MEZOPORACJA ACTHYDERM – ŚWIATOWY PRZEBÓJ W KOSMETOLOGII ORAZ MEDYCYNIE ESTETYCZNEJ!

Wtłaczanie substancji w głąb skóry bez igieł, strzykawek i bez bólu jest naprawdę możliwe dzięki Acthyderm!

W naszym Instytucie posiadamy oryginalne włoskie kosmetyki dedykowane do mezoporacji Acthyderm! Nie używamy tańszych zamienników, które nie dają skuteczności zabiegów!

Pamiętaj! Mezoporacja to nie to samo co mezoterapia bezigłowa, którą możemy wprowadzić zaledwie ok. 5ml substancji na głębokość 1cm, czyli działamy bardzo powierzchownie. Mezoporacją wtłaczamy aż do 70ml specjalnego dermokosmetyku na głębokość ponad 6cm w głąb tkanek!

Urządzenie Acthyderm zostało zaprojektowane przez włoską firmę MICROLAB i opiera swoje działanie na mezoporacji – to opatentowana technologia penetracji w głąb skóry. Dzięki właściwościom urządzenia oraz oryginalnych kosmetyków bez użycia igły można wprowadzić substancje aktywne, dzięki czemu bez bólu możesz szybko uzyskać spektakularne efekty. W zależności od Twoich potrzeb dobierany jest program oraz odpowiednie preparaty, tak by uzyskać optymalne efekty.
Skuteczność urządzenia Acthyderm została potwierdzona przez niezależne prestiżowe laboratoria z Włoch, Japonii, Chicago oraz Europy. Potwierdzenie skuteczności Mezoporacji Acthyderm uzyskano również na oddziale rehabilitacji, w warszawskim szpitalu Praskim oraz w wielu centrach chirurgii plastycznej. Mezoporacja Acthyderm, jako jedyne urządzenie zostało zatwierdzone przez FDA (Amerykańska Federacja Leków i Żywności).

W naszym Instytucie posiadamy orginalne włoskie kosmetyki dedykowane do mezoporacji Acthyderm!
Nie używamy tańszych zamienników, które nie dają skuteczności zabiegów!

Masz pytania skontaktuj się z nami KONTAKT

tel. 697 555 799

Ujędrnianie skóry Wrocław
Wypełnianie zmarszczek Wrocław

Salon Kosmetyczny Wrocław

Zadzwoń już teraz i umów się na wizytę tel. 697 555 799

lub umów się przez formularz kontaktowy https://instytutbeautyderm.pl/kontakt/

Zapraszamy

ul. Gabrieli Zapolskiej 1
50-032 Wrocław

Godziny otwarcia

Pon-Pt: 9:00 – 21:00
Sob: 9:00 – 15:00

Umów się na konsultacje
697 555 799
Umów się na konsultacje
697 555 799